Na co se můžete těšit

Skvělá kuchyně

Poskytujeme ubytování s polopenzí.

  • Snídaně formou bufetu, kde najdete čerstvé pečivo z Trutnovské pekárny doplněné domácími koláči. Mimo běžný obsah snídaňového stolu jako jsou sýry, šunka, salám a marméláda náš bufet obsahuje horkou polévku, vajíčka, smažeky, knedlíčky ve vajičku či párečky.

  • Večeře jsou podávány dvou chodové, polévka a hlavní chod.

  • V případě nočního hladu servírujeme prkýnka plná dobrot. Pro děti připravujeme zmrlinové poháry.

Bar

K večernímu posezení ve společenské místnosti čepujeme plzeňské pivo. Rozléváme kvalitní česká i zahraniční vína a destiláty. V případě míchaných drinků vynikáme proslulou kouzelnou konvičkou.

Rádi Vám připravíme i nealkoholické nápoje od čaje, kávy po domácí limonádu.

Finská sauna

Nabízíme možnost saunování ve venkovní dřevěné sauně se solnými kameny s kapacitou šest osob. Jako ochlazovací bazének je k dispozici venkovní káď.

Otužovací káď

Náš pan domácí je velký milovník zimy a otužování. Každé ráno tuto nyní velmi oblíbenou aktivitu sám praktikuje již víc jak deset let a motivuje k jejímu provozování i své hosty. Otužovací káď je průtočná, čístá s teplotou odpovídající vysokohorskému potoku.

Promájem celé chalupy

Možnost pronájmu celé chalupy, kapacita 20 lidí pro uzavřenou společnost ať už pro účely oslav či firemních akcí. Příprava občerstvení formou rautu či grilování.